BALIAREŇ
BALIAREŇ

ORIEŠOK

Baliareň sme založili v roku 2018, ako malú myšlienku s veľkým cieľom. Samotný projekt sa z malého internetového obchodu prepracoval až k rodinnej baliarni. Základom celej myšlienky baliarne bola v rodine veľká obľuba orechov a sušených plodov. Pri budovaní a príprave samotných priestorov sme dbali na kvalitné materiály a prvotriedne vyhotovenie.

Všetok tovar je balený výhradne ručným spôsobom, aby sme zachovali kvalitu, celistvosť a vzhľad tovaru. Balený tovar pravidelne podrobujeme laboratórnym skúškam v certifikovaných laboratóriách, aby sme zákazníkom balili iba kvalitné produkty. Baliareň podporuje myšlienku  kologického prístupu k potravinám a životnému prostrediu,
preto tovar bavíme do recyklovaných obalov z možnosťou opätovného požitia, podporujem
bezobalový život z možnosťou balenia tovaru do zákazníkových hygienicky nezávadných
obalov a zároveň si u nás môžete zakúpiť eko obaly pre vlastne použitie.

Veľkoobchod a dodávanie tovaru

Našimi zákazníkmi sú aj veľkoodberatelia ako pekárne, obchody, neobalové predajne. Pre takýchto zákazníkov zabezpečujeme kompletný servis – balenie podľa požiadaviek, dovoz tovaru, certifikácia a pozáručný servis. Pri veľkých objednávkach vieme tovar priviesť k zákazníkovi. Ak máte záujem o náš tovar prejdite do sekcie veľkoobchod.

Predajňa

Počas dlhého uvažovania, ako priblížiť naše produkty zákazníkom sa zrodila myšlienka pojazdnej predajne. S výrobou pojazdnej sme oslovili certifikovaného výrobcu, ktorý sa dlhoročne špecializuje na výrobu takýchto predajní. Cieľom bolo vytvoriť predajňu, ktorá svojim výzorom a kvalitou reprezentuje našu firmu a značku. Náš kalendár podujatí a účasti nájdete v časti Trhy a jarmoky.
Scroll to Top

Vážení zákazníci,
z bezpečnostných dôvodov ako prevenciu šírenia COVID – 19 sme dočasne pozastavili platbu na dobierku. Spustili sme pre Vás možnosť platby kartou online alebo prevodom na bankový účet. Spoločne takto predídeme rozširovaniu nákazy. 

Ďakujeme za pochopenie.

NEPREMEŠKAJTE UŽ ŽIADNE NOVINKY

PRIHLÁSTE SA NA ODBER