Search
Generic filters
Filter by Kategórie produktov
Darčeky
Múky a cukry
Orechy
Ryža
Semienka
Strukoviny
Sušené plody
Vločky, kaše
Výživové doplnky
Search
Generic filters
Filter by Kategórie produktov
Darčeky
Múky a cukry
Orechy
Ryža
Semienka
Strukoviny
Sušené plody
Vločky, kaše
Výživové doplnky
BALIAREŇ
BALIAREŇ

ORIEŠOK

Baliareň sme založili v roku 2018, ako malú myšlienku s veľkým cieľom. Samotný projekt sa z malého internetového obchodu prepracoval až k rodinnej baliarni. Základom celej myšlienky baliarne bola v rodine veľká obľuba orechov a sušených plodov. Pri budovaní a príprave samotných priestorov sme dbali na kvalitné materiály a prvotriedne vyhotovenie.

Všetok tovar je balený výhradne ručným spôsobom, aby sme zachovali kvalitu, celistvosť a vzhľad tovaru. Balený tovar pravidelne podrobujeme laboratórnym skúškam v certifikovaných laboratóriách, aby sme zákazníkom balili iba kvalitné produkty. Baliareň podporuje myšlienku  kologického prístupu k potravinám a životnému prostrediu,
preto tovar bavíme do recyklovaných obalov z možnosťou opätovného požitia, podporujem
bezobalový život z možnosťou balenia tovaru do zákazníkových hygienicky nezávadných
obalov a zároveň si u nás môžete zakúpiť eko obaly pre vlastne použitie.

Veľkoobchod a dodávanie tovaru

Našimi zákazníkmi sú aj veľkoodberatelia ako pekárne, obchody, neobalové predajne. Pre takýchto zákazníkov zabezpečujeme kompletný servis – balenie podľa požiadaviek, dovoz tovaru, certifikácia a pozáručný servis. Pri veľkých objednávkach vieme tovar priviesť k zákazníkovi. Ak máte záujem o náš tovar prejdite do sekcie veľkoobchod.

Pojazdná predajňa

Počas dlhého uvažovania, ako priblížiť naše produkty zákazníkom sa zrodila myšlienka pojazdnej predajne. S výrobou pojazdnej sme oslovili certifikovaného výrobcu, ktorý sa dlhoročne špecializuje na výrobu takýchto predajní. Cieľom bolo vytvoriť predajňu, ktorá svojim výzorom a kvalitou reprezentuje našu firmu a značku. Náš kalendár podujatí a účasti nájdete v časti Trhy a jarmoky.
Scroll to Top
NEPREMEŠKAJTE UŽ ŽIADNE NOVINKY

PRIHLÁSTE SA NA ODBER